Triin Lellep ja pianist Ave Wagner

Triin Lellep ja pianist Ave Wagneri kontsert Raimond Valgrest Andrew Lloyd Webberini 

Esitusele tuleb imekauneid laule nii eesti, prantsuse kui ka inglise keeles. Tuntud muusikali hitid Andrew Lloyd Webberilt, šansoonid Edith Piafilt ja muidugi meie oma meloodia geeniuse Raimond Valgre meistriteosed, kelle sünnist täitub sellel aastal 110 aastat!


Triin Lellep on Tartust pärist laulja ja laululooja, kelle repertuaari kuulub kaunist muusikat klassikast popi ja prantsuse šansoonini, ta on mitmekülgne artist, kes on välja andnud ka omaloomingulisi singleid. Alates 2014. aastast elab ta Pariisis ja tegutses vabakutselise lauljana. Aastast 2018 on ta orkestri Orchestre du Centre Philharmonique solist.
Ave Wagner on hinnatud kontsertmeister ja vokaalcoach, kes on pika karjääri jooksul töötanud Lyoni Ooperiteatris ja Genfi Muusikakõrgkoolis. Ta on Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia õppejõud ning pianist-repetiitor Rahvusooperis "Estonia". Ave on andnud kontserte koos tunnustatud lauljatega Prantsusmaal, Šveitsis, Hispaanias, Itaalias, Poolas, Soomes, Lätis ja loomulikult Eestis.

Tartu Kontsertkorraldus

Pakume Eesti tuntud artistide, muusikute ja instrumentalistide valmis projekte, mis on kokku sobitatud lähtudes nende eripärast, omaloomingust ja kogemusest.

Võta meiega ühendust

E: info@kontsertkorraldus.ee
T: +372 505 9625
T: +372 551 0038

Leia meid sotsiaalmeediast

Facebook Instagram Spotify

${item.title}
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.