Kitarrivõlurid Paul Neitsov (Eesti) ja Calum Graham (Kanada)

Kitarrivirtuoosid fingerstyle’s - Calum Graham Kanadast ja Paul Neitsov Eestist  - annavad 6 unustamatut, üllatavat ja kirglikku kontserti.
Tulge nautima kaht erakordset kitarristi ühel laval!

Calum Graham (29.10.91 Kanada) on rahvusvahelisel kitarri skeenel tõeline tõusev täht. Tema lugusid "Waiting" ja "Phoenix Rising" on ainuüksi YouTube'is vaadanud üle nelja miljoni inimese. Tema iseloomulik mängustiil on lummanud miljoneid kuulajaid YouTube'is ja Spotify's, viies teda tuuritama Kanadas, USAs, Saksamaal, Prantsusmaal, Inglismaal, Šotimaal, Iirimaal ja Hiinas. Kitarristi esitatav muusika hõlmab mitmeid žanreid tema ainulaadse fingerstyle-tehnikaga, mis on inspireeritud kunstnikest nagu Michael Hedges ja Andy Mckee. Calum on hetkel maailma akustilise kitarri "noor mässaja" ja noorim Kanada fingerstyle-kitarrist läbi aegade. Briti Columbiast pärit muusikut on alati peetud imelapseks, juba 17-aastaselt andis ta välja oma esimese CD. Calum pole mitte ainult fantastiline kitarrist ja laulukirjutaja, vaid veenab ka lauljana ning oma muljetavaldava lavalise kohalolekuga.Albumid: "Sunny Side Up" (2009), "Phoenix Rising" (2013), "12:34" (2013), "Tabula Rasa" (2016), "Thread of Creation" (2019), "Symphateia" (2022) ja "Phoenix Rising" (10 Year Anniversary Edition) (2023)

Eesti kitarrist ja laulukirjutaja Paul Neitsov (29.12.93) on tuntud oma virtuooslikkuse ja mitmekesise muusikastiili poolest. Ta on pälvinud tunnustust kui "kitarrivirtuoos" ja teda on hüütud isegi "Eesti Paganiniks". Neitsov on esinenud nii sooloartistina kui ka mitmete ansamblitega, sh Svjata Vatra, Sirel ja Wilhelm. Tema muusikastiil ühendab folgi, klassika ja jazzi elemente, olles sageli kirglik ja emotsionaalne. Neitsov on välja andnud mitu albumit -  "Kümnel keelel" (2020),  "Tule" (2022), "Eesti laulud kitarril" (2022) ja "Kitarriteraapia" (2023).

Tartu Kontsertkorraldus

Pakume Eesti tuntud artistide, muusikute ja instrumentalistide valmis projekte, mis on kokku sobitatud lähtudes nende eripärast, omaloomingust ja kogemusest.

Võta meiega ühendust

E: info@kontsertkorraldus.ee
T: +372 505 9625
T: +372 551 0038

Leia meid sotsiaalmeediast

Facebook Instagram Spotify

${item.title}
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.