Kõik artistid

Merlyn Uusküla

Merlyn Uusküla sai enda laulja karjäärile hoo sisse aastal 2003 loodud tüdrukute bändi Nexus põhilauljana. Peale bändi on ta jätkanud suures osas samadel radadel, pakkudes lugematu arv tantsulisi ja mõnusaid poplaule, mida mängitakse iga nädal kodumaa eri paigus ja pidudel. Ehkki selle aja jooksul on tantsuliste kavadega Eestimaale kümneid ja kümneid kordi tehtud tiir peale, siis nüüdsest on Merlyn Uusküla otsustanud välja tuua ka enda hingelisema ja pehmema poole, näidates oma hääles uut värvingut ja mitmekesisust, mida tantsuline popmuusika alati välja tuua ei saa. 

Koos Paul Neitsoviga on kokku pandud kava, kus kõlavad Merlyni poolt esitatud tantsulised hitid mõnusas pehmes ja akustilises võtmes. Kuidas kõlaks ''Nii kuum'' või ''Ihuüksi'' ballaadina või millist uut nüanssi lisaks kavale akustiline ja romantiline '''Jälle 18 ja Raju reede''? Lisaks enda poolt lauldud lugudele leiab kavast mitmeid coverlugusid, mis pakuvat äratundmisrõõmu, aga ka üllatust. "Olen ammu oodanud võimalust astuda enda tavapärasest tsoonist välja, ja teha projektina midagi täiesti teistsugust, mis avaks ka minus endas uue külje. 

Akustiline kava pakub üllatusi igas mõttes, sest tavapäraselt on inimesed harjunud minu lugusid kuulama pidudel, kuid kui võtta aeg maha ja süveneda lugudesse uue nurga alt, leiab nii mõndagi uut huvitavat nii lugude sõnumis kui olemuses. Kõik on justkui tuttav, aga täiesti uus ja teistmoodi, pehmem, mõnusam, romantilisem", ütleb Merlyn Uusküla ise oma uue kava kohta.

Tartu Kontsertkorraldus

Pakume Eesti tuntud artistide, muusikute ja instrumentalistide valmis projekte, mis on kokku sobitatud lähtudes nende eripärast, omaloomingust ja kogemusest.

Võta meiega ühendust

E: info@kontsertkorraldus.ee
T: +372 505 9625
T: +372 551 0038

Leia meid sotsiaalmeediast

Facebook Instagram Spotify

${item.title}
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.