Kõik artistid

Ingmar Päid

Sündinud 1982. aasta sügisel Tallinnas.

Muusikaõpinguid alustas Ingmar akordioni erialal aastal 1990. Algselt Nõmme Muusikakoolis, hiljem viisid aga elu keerdkäigud Rakverre, kus samal erialal sai lõpetatud Rakvere Muusikakool. Aastail 2002-2005 õppis G.Otsa nimelises Tallinna muusikakoolis pop-jazz laulu. 2016. aastal Viljandi Kultuuriakadeemiast välja teenitud lõputunnistuse info kohaselt on erialaks pilliõpetaja õppesuund ning lauluõpetaja eriala.

Tee tegevmuusikuna sai alguse aastal 2000. Esimeseks tantsubändiks võib lugeda Plingers’it, mis alustas aastal 2002, kus sai tegutsetud algselt klahvpillimängija ja solistina, live koosseisus basskitarristi ja solistina. Plingers oli aktiivne aastani 2014, selle aja jooksul avaldati mitmeid lugusid, mida ka tänaseni raadiotes aegajalt mängitakse.

Täna on Ingmar tegev ansamblites StandBy ning rahvabändis Sinu Naine.
Tantsuansamblite kõrval tegutseb trubaduurina ennast kitarril ja klaveril saates, kirjutab laule ning jagab lauluõpetajana tarkusi ja kogemusi ka teistele huvilistele.

Tartu Kontsertkorraldus

Pakume Eesti tuntud artistide, muusikute ja instrumentalistide valmis projekte, mis on kokku sobitatud lähtudes nende eripärast, omaloomingust ja kogemusest.

Võta meiega ühendust

E: info@kontsertkorraldus.ee
T: +372 505 9625
T: +372 551 0038

Leia meid sotsiaalmeediast

Facebook Instagram Spotify

${item.title}
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.