Kõik artistid

Artur Raidmets

Külla tuleb Artur Raidmets

Õhtu sisustame kino- ja pildiviktoriiniga, arvame ära vanasõnu, murrame pead pildi- ja muusikamänguga ning laulame koos tuntud laule. Kaasalööjatele väiksed meened.  
Artur Raidmets ütleb enda kohta nii:
"Minu lavakogemus sai alguse ansamblist „Modern Fox“, mis esitas 1930. aastate svingmuusikat. Kontsertreisidel ja tantsupidudel esitasin laulude vahele humoorikaid tekste eesmärgiga pakkuda muusikale sõnalist vaheldust  ja muidugi publikut naerutada.
Pärast ansamblist lahkumist olen läbi viinud üritusi seinast seina - missivalimistest jaanitulede ja juubeliteni välja. Peagi lisandusid firmaüritused ja pulmad. Stiiliürituste õhtujuhina olen kandnud kostüüme barokist kuni heavy-metalini, olnud pulmavanemaks nii viieteistkümnele kui kolmesajale inimesele, rääkinud eesti, vene, ja inglise keeles, mänginud diskomuusikat sihtrühmale vanuses 30 ....
Kõik see on mulle õpetanud, kui tähtis on osata publikut suunata. Hea õhtujuht leiab mooduse, kuidas olla vajalikul hetkel tähelepanu keskpunktis, jäädes teisel hetkel märkamatuks.
 

Tartu Kontsertkorraldus

Pakume Eesti tuntud artistide, muusikute ja instrumentalistide valmis projekte, mis on kokku sobitatud lähtudes nende eripärast, omaloomingust ja kogemusest.

Võta meiega ühendust

E: info@kontsertkorraldus.ee
T: +372 505 9625
T: +372 551 0038

Leia meid sotsiaalmeediast

Facebook Instagram Spotify

${item.title}
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.