Kõik artistid

Artjom Savitski

Artjom Savitski on laulja ja meelelahutaja, kelle tuntus sai tuule tiibadesse teise kohaga “Eesti otsib superstaari” neljanda hooaja saates 2011. aastal. Tema muusikutee algas 1999. aastal Tallinna Poistekooris Lydia Rahula juhatusel. Seal lauldes tekkiski Artjomi suur armastus muusika vastu, mis ajendas teda ka iseseisvalt erinevates bändides ja kollektiivides tegutsema. 2013. aastal esindas laulja Eestit rahvusvahelisel “Slavjanski Bazaar” noorte esitajate konkursil.

Praeguseks on artistil väljas arvukalt soolosingleid, millest kuulsamad on: “Tela” koos Andrei Zevakiniga, “Valin ise oma tee”, “Sinu juurde tagasi”, “Ainus soov”, “Pozadi krutoi povorot” koos Anne Veskiga.
2015 novembris ilmus  Artjomi debüütalbum “Valin ise oma tee”, mis koosneb kümnest uuemast loost ning sellele lisaks ka muusiku kuuest varasemast singlist.

Aastatega on meelelahutajana kogunenud suur kogemuste pagas ning Artjomi saab näha nii õhtujuhi kui ka bändi laulja ja frontmani rollis klubides, festivalidel, pulmades ning ettevõtete suvepäevadel ja jõulupidudel. Publikuks sobib nii eesti - kui ka venekeelne kontingent. Samuti ideaalne variant, kui ürituse publikus on nii eesti kui vene ja miks ka mitte inglise keelt kõnelevad inimesed.

Artjom tegutseb aktiivselt ka sotsiaalmeedia influencerina eelkõige TikTokis, kus on kogunenud üle 40 000 jälgija ning samuti ka Instagramis. Tuntumad koostöö brändid: Samsung, Fanta, McDonald’s, Belief Energy Water, Viaplay jne

Tartu Kontsertkorraldus

Pakume Eesti tuntud artistide, muusikute ja instrumentalistide valmis projekte, mis on kokku sobitatud lähtudes nende eripärast, omaloomingust ja kogemusest.

Võta meiega ühendust

E: info@kontsertkorraldus.ee
T: +372 505 9625
T: +372 551 0038

Leia meid sotsiaalmeediast

Facebook Instagram Spotify

${item.title}
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.